M i n i k H a y a l l e r: Benimle İlgili Minik Birkaç Şey :)

Benimle İlgili Minik Birkaç Şey :)

Kristal Kitap | 7/26/2014 |
HERKESE MERHABA!

Burada olduğunuz için çok mutluyum! Ben Kristal Kitap Blogunun sahibiyim. Maalesef hiçbir konuda profesyonelleşemedim. ^_^ –Nasıl bir kelimedir bu böyle, bir türlü döndüremedim dilimde. O yüzden birçok konuya karşı merakım var. Kendime yetecek kadarda bilgim...

PEKİİİİİ, BU BLOGLA NE YAPMAK İSTİYORUM?

Merakımı cezbeden her konuyu burada sizlerle paylaşmak istiyorum. Aldığım ve almayı düşündüğüm çeyizlerime, bakım ürünlerine –makyaj malzemesi değil çünkü ben makyaj yapmasını sevmiyorum cildimi zar zor toparladım, o lanet kimyasal ürünler yüzünden senelerdir cilt problemlerim bitmedi gitti- sonra sevdiğim yemek/tatlı tariflerine –öyle bol keseden de değil farklı bi tarif denersem ve hoşuma giderse anca öyle- hoşuma giden kendin yap -DIY- projelerine sonra, hımmm.. şimdi aklıma gelmeyen ama ilerde aaa bunu da blogumda paylaşabilirim dediğim, beğendiğim ve beni eğlendiren konulara yer vermeyi düşünüyorum.

BİRİLERİ SATIŞ STANDI MI DEDİ?

Evet evet, birileri dememiş olsa bile ben diyorum. Yukarıda paylaştığım konular dışında, birde satış standı oluşturabileceğim bir alan istiyordum kendime hep. Bu hayalimi de, Minik Hayaller blogumda -birgün!- gerçekleştirebilmeyi umuyorum.

HIMMM, KENDİMDEN DE BİRAZ BAHSETMELİ MİYİM?

Dondurmaya bayılıyorum, özellikle de çilekli dondurmaya!

Gürültüden hiç hoşlanmıyorum, bu yüzden asla uzun süre müzik dinleyemem.

İleride birgün profesör olmak istiyorum! Üniversite’den ayrılmak hiç istemiyorum. Hayatım hep bu koridorlarda geçsin, buralarda yaşlanayım! :)

Maalesef soğuk biriyim. Asla sıcakkanlı biri olamadım. Belki de nasıl olunur bilmiyorumdur o yüzden olamamışımdır. :D

Nişanlımı da çoooook seviyorum. O benim her şeyim. İyi ki varsın sen. <3 :)


Şeyy, yukarıda yazılanların sizin bir işinize yarayıp yaramayacağı hakkında hiçbir fikrim yok. Sadece bir şeyler yazmak istedim ve ortaya böyle bir şey çıktı işte. :) Saçmalıklarımı maruz görüp, olsun en azından seni az biraz tanımış olduk diyenlere, öfff ne gereksiz şeylerle doldurmuş burayı dediği halde yazımı sonuna kadar okuyanlara, amma uzatmış diyip daha ilk cümleden sayfayı kapatanlara da, sevgilerimi iletiyorum. :) Umarım kendimi eğlendirebildiğim kadar sizleri de eğlendirebilirim!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
ALL RIGHTS RESERVED © MİNİK HAYALLER DESIGN BY MLEKOSHI BLOGGER TEMPLATE BY KRİSTALKİTAP